Просто розкладаю по банках – і в духовку! Показую, як я готую гречку в банках без м’яса, смаження і всякого клопоту!
Рецепт максимально простий, без зайвих наворотів і тільки з найпростіших і доступних продуктів! Гречка виходить розсипчаста, а овочі відмінно доповнюють її смак. Ми іноді таку гречку їмо просто з вершковим маслом без всякого м’яса, соусів та інших доповнень, дуже смачно, та й корисно, до того ж!

Інгредієнти:
На 2 банки по 0,9 л.
- Гречка – 300 гр.
- Сіль – 0,5 ч. л. (+ 2 щіпки в овочі)
- Капуста – 150 гр.
- Морква – 100 г.
- Цибуля – 120 гр.
- Чорний перець
- Олія – 2 ст. л.
- Вода близько – 500 мл. (по 250 мл. на банку)
- Зелень та вершкове масло для подачі
Приготування:
1. Капусту шинкуємо, злегка обминаємо руками і перекладаємо в підходящу ємність. Туди ж відправляємо терту моркву і цибулю півкільцями. Солимо, перчимо і гарненько перемішуємо.


2. Гречку попередньо промиваємо, зливаємо всю воду, додаємо пару щіпок солі і перемішуємо.

3. Розкладаємо по банках спочатку овочі ( наполовину від загального обсягу ), потім всю гречку і завершальним шаром закладаємо другу половину овочів.

4. У кожну баночку вливаємо воду так, щоб вона злегка виглядала з під овочів.

5. Накриваємо банки фольгою, робимо кілька проколів, ставимо в холодну духовку, встановлюємо температуру 180 градусів і запікаємо рівно 45 хвилин.

Готову гречку з овочами посипаємо зеленню і закладаємо хороший шматочок вершкового масла. Вже так виходить дуже смачно!
Овочі, приготовані цим способом, не виходять варені, я б назвала їх злегка підпеченими. Взагалі, все, що приготовлено в банках – вже дуууже смачно – багато, думаю, зі мною погодяться. Нічого складного, швидко, смачно, та ще й корисно. Рекомендую пробувати!


Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



