Пляцок “Снікерс”

На форму 20×30 см
Шоколадні коржі:
- 4 яйця
- 300 г цукру
- 4,5 ст. л. какао (з гіркою)
- 4,5 ст. л. сметани
- 1/4 ч. л. соди + 1 ст. л. оцту
- 1 ч. л. амонію + 1 ст. л. оцту
- 300 г борошна
Приготування:
Білки збити з половиною цукру до стійких піків. Жовтки збити з рештою цукру до світлої пишної маси. Додати сметану, перемішати, всипати какао.
До тіста додати соду і амоній, зверху влити оцет і швидко перемішати. Додати борошно, перемішати до однорідності.
Акуратно ввести збиті білки в декілька етапів. Наприкінці коротко перемішати міксером до гладкої текстури.
Тісто розділити на 2 частини. Викласти у форму, застелену пергаментом. Випікати при 170°C приблизно 30–35 хвилин (до сухої шпажки). Готові коржі перед складанням злегка просочити.
Крем:
- 250 мл молока
- 100 г цукру
- 1 ст. л. капучіно
- 1 ст. л. кукурудзяного крохмалю
- 200 г вершкового масла
Приготування:
Молоко, цукор, капучіно і крохмаль змішати та заварити до загустіння, постійно помішуючи. Охолодити до кімнатної температури.
М’яке масло збити до пухкості. Поступово (по 1 ст. л.) вводити заварну основу, добре збиваючи після кожного додавання. Крем розділити на 2 частини і перемазати обидва коржі.
Начинка:
- 300 г вершкового масла
- 500 г вареної згущенки
- 200 г смаженого арахісу
- 300 г печива “Хрустик з маком”
Приготування:
М’яке масло збити зі згущеним молоком до однорідності. Додати подрібнене печиво та арахіс. Добре перемішати.
Збирання:
На перший корж викласти всю начинку. Накрити другим коржем, змащеним кремом. Поставити в холодильник для стабілізації на кілька годин (краще на ніч).
Верх пляцка покрити вашою любимою глазур’ю.
Всім смачного 😋



