Це найсмачніший кекс у світі! Кекс “Столичний” за ДСТУ – найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаю

Це найсмачніший кекс у світі! Кекс “Столичний” за ДСТУ – найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаю
Він прекрасний. Без хибної скромності заявляю, що це найсмачніший кекс у світі.А ще він дуже фотогігієнічний. Не спромоглася вибрати одне фото.І рецепт.

Кекс “Столичний” за ДСТУ

Це найсмачніший кекс у світі! Кекс "Столичний" за ДСТУ - найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаю

Складники:

  • 175 г вершкового масла
  • 175 г цукру
  • 3 невеликі яйця (вага без шкаралупи – 140 г)
  • 1 пакетик ванільного цукру
  • 175 г ізюму без кісточок
  • 240 г борошна
  • 1/2 ч. ложки розпушувача
  • дрібка солі
  • цукрова пудра для посипання

Це найсмачніший кекс у світі! Кекс "Столичний" за ДСТУ - найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаю

Приготування:

Збити розм’якшене масло з сіллю, цукром, ванільним цукром в пишну масу.По одному додати яйця, ретельно збиваючи.Всипати промиті та обсушені родзинки, перемішати.Додати просіяне з розпушувачем борошно і замісити тісто.Викласти тісто у форму, змащену маслом чи олією і посипану борошном форму (прямокутну розміром 10х20 см або з круглу з діркою), і вологою лопаточкою прорізати посередині.Випікати при 160 С близько 80-100 хвилин. Готовий кекс остудити на решітці.Це найсмачніший кекс у світі! Кекс "Столичний" за ДСТУ - найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаюІ ще теплий посипати цукровою пудрою. Приємного чаювання!Це найсмачніший кекс у світі! Кекс "Столичний" за ДСТУ - найкращий і вдалий рецепт з усіх, що я знаю
Пляшка - рецепти українською

Схожі рецепти

Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️