
У мої студентські роки цю «ікру» готували буквально на всі посиденьки. Готували з неї бутерброди, начиняли млинці. Продукти, що входять до рецепту, були доступні, а намазка до смаку, хай і віддалено, нагадувала дефіцитну червону ікру.
Часи дефіциту давно минули, а ось рецепт досі залишається одним із улюблених.
Інгредієнти:
- філе оселедця 1 шт.
- морква 1 шт.
- сирки плавлені 2 шт.
- масло вершкове 100 г
Приготування:
Слабосолоний оселедець розбираю на філе. Також знадобляться плавлені сирки, вершкове масло та одна морква. Моркву використовую у сирому вигляді.

За бажанням можна додати варені яйця, цибулю, яблуко. Але мені найбільше подобається саме мій варіант.
Моркву, сирки та масло нарізаю брусочками.


Сирки та масло я злегка підморозила у морозилці.
Пропускаю всі інгредієнти через м’ясорубку (використовую найдрібнішу сіточку).

Все перемішую до однорідної консистенції.

Перекладаю в контейнер, накриваю кришкою та зберігаю в холодильнику.

Таку «ікру» можна використовувати як начинки для тарталеток, профітролів; дуже смачними виходять фаршировані яйця. А найпростіший варіант: підсушити на сковороді або в тостері хліб і щедро змастити його «ікрою».
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



