
Соус Реліш

Рецепт: на 3 банки по 350 гр
Нам знадобиться:
- ✅Огірки -1 кг
- ✅Цибуля -2 середніх шт
- ✅Болгарський перець -2 шт і стручок Чилі (за бажанням)
- ✅Гірчиця (зерниста, діжонська, міцна кожної по 60 гр) якщо немає діжонської то додайте ще по 20 гр міцної та зернистою.
- ✅Цукор -130 гр
- ✅Сіль -1 ст. л з невеликою гіркою
- ✅Куркума -1/2 ст. л
- ✅Оцет 9% – 35 мл
- ✅Крахмаль -1 ст. л (кукурудзяний або картопляний) та вода 120 мл.

Рецепт приготування:
Усі інгредієнти дрібно нарізати і викласти у каструлю.
Додати сіль, Цукор, куркуму, гірчицю.
Перемішати і залишити на 3-4 години, щоб огірки пустили сік. Потім додати оцет.
Перемішати і варити з моменту закипання рівно 10 хвилин.Потім розводимо крохмаль, заливаємо, перемішуємо і варимо 4-5 хвилин.Розливаємо по стерильних банках і закручуємо кришками.
Забираємо під теплу ковдру до повного остигання. Зберігаємо там де Ви зберігаєте всі свої закрутки.
Взимку на хот-доги – неймовірно смачно!!!



