Смачний і красивий пляцок “Хризантема” – прекрасний рецепт від української господині
Опубліковано
Хризантема! Дякую, п. Лесю Кравецьку за чудову книгу та прекрасні рецепти❤️
Продукти:
Чотиришаровий корж (1 порція)
Форма 20*30
Шоколадне тісто:
Борошно – 300 г
Масло – 165 г
Жовтки – 3 шт
Цукор – 75 г
Сметана (21%) – 25 г
Какао – 25 г
Розпушувач -❗зверніть увагу на упаковку❗ Якщо вказано, що на 18 г порошку взяти 500 г борошна, то знадобиться 9 г. Якщо на 10 г – 500 г, тоді візьміть 6 г.
Сіль – щіпкаПриготування:Змішуємо просіяне борошно, сіль, какао та розпушувач, перетираємо з маслом до крихти. Додаємо жовтки, цукор і сметану. Замішуємо тісто, розділяємо на 2 частини та залишаємо в холодильнику на 45хв.🏵️Макова маса🏵️
Сухий мелений мак – 100 г
Масло – 40 г
Яйця – 2 шт
Цукор – 50 г
Манна крупа – 20 г
Приготування:Яйця збиваємо з цукром. Додаємо розтоплене масло, акуратно вимішуємо. Досипаємо мак і манну крупу, перемішуємо.🏵️Кокосова маса🏵️
Білки – 3 шт
Цукор – 100 г
Кокосова стружка(біла) – 100 г
Картопляний крохмаль – 15 г
Приготування:Білки збиваємо з цукром до стійких піків, додаємо просіяний крохмаль і кокосову стружку та перемішуємо.🏵️Маса з кураги🏵️
Курага – 200 г
Вода – 250 мл
Цукор – 50 г
Приготування:Промиваємо курагу, проварюємо з цукром та водою 3-4 х
в. Перетираємо в блендері курагу та 70-100 мл відвару.Складаємо корж: у форму, вистелену пергаментом, на крупній тертці натираємо частину тіста, викладаємо макову масу, кокосову, тоді – пюре з кураги.Зверху дотираємо залишок тіста. Випікаємо 30 хв при температурі 180C.Даємо охолонути. Випікаємо другий корж.Я відразу робила все на 2 порції, випікала у великій формі та розрізала на 2 коржі.🏵️Крем🏵️
Відвар з кураги – 400 мл
Пудинг (ванільний) – 40 г (я використовувала карамельний)
Цукор – 50 г
Куркума – щіпка
Апельсинова чи лимонна цедра – 1 ч. л.
Лимонний сік – 1 ст. л.
Масло – 400 г
Приготування:
У посудину, в якій будемо заварювати крем, висипаємо цукор, пудинг та куркуму.Доливаємо трішки відвару, перемішуємо до однорідності та додаємо решту рідини. Проварюємо 1 хв. Накриваємо харчовою плівкою і залишаємо охолоджуватись.Масло збиваємо до білого кольору, поступово докладаємо заварну масу та продовжуємо збивати. Додаємо цедру та сік.Відкладаємо 1/5 частину крему.🏵️Складаємо пляцок🏵️На корж (натертим тісто вгору) ➖4/5 крему➖корж (натертим тістом вниз).Верх і боки змащуємо кремом та посипаємо кокосовою стружкою.Залишаємо на 3 год при кімнатній температурі, тоді відправляємо в холодильник на 12-24 год.Смачного❤️Автор рецепту і фото – Юля Якібюк
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️