Пропоную Вам рецепт дуже смачного пляцока “Зелене яблуко, за рецептом Іванни Луць – друзі, печіть це смакота!

Пляцок “Зелене яблуко”
Листкове тісто:
- 450г борошна,
- 250г масла 82%,
- 5 жовтків,
- 1 ст.л оцту,
- 200г сметани 15 або 20%.
Холодне (заморожене) масло тремо на терці і перетираємо в крихту з борошном. Додаємо жовтки, сметану, оцет і замішуємо швидко тісто.
Потрібно лише , щоб тісто зібрати в кулю, якщо довго вимішувати, то буде тверде.
Ставимо тісто в пакет і даємо в холодильник на 2 години або ніч. Потім ділимо на 6 частин.
Яблучний начинка на 1 корж:
- 4 великі яблука ,
- 2 пач. по 40г яблучного киселю.
Яблука очищуємо і нарізаємо великими шматочками ,як в мене в фото каруселі. Додаємо сухий кисіль і вимішуємо ,щоб яблука стали зелені.
Білкова пінка з маком і кокосом:
- 5 білків,
- дрібка солі,
- 200г цукру,
- 40г кокосової стрижки,
- 30г невеликого маку.
Білки збиваємо з сіллю ,додаємо цукор і збиваємо до стійких піків. Всипаємо мак,перемішуємо.
Додаємо кокосову стружку і все перемішуємо лопаткою. Ділимо на з частини.
Формуємо коржі:
1 частину тіста розкачуємо тонко, переносимо в форму.
Тоді викладаємо щільно зелені яблука, зверху третину білкової пінки , розправляємо і накриваємо іншим розкачаним тістом з холодильника.
Проколюємо вилкою і випікаємо при температурі 200°~20-30 хв до золотистості.
Крем:
- 350г сметани,
- 200г цукру,
- 1,5 пач желе зеленого по 70г (я даю з ківі),
- 300г масла.
Все крім масла варимо помішуючи до розчинення цукру і перших бульбашок. Накриваємо плівкою вконтакт і охолоджуємо.
Мʼягке масло збиваємо і по 1ст.л даємо заварну масу, збиваємо до пишності.
Перекладаємо : корж -крем -корж і т.д
Всім смачного!🙌🏻❤️Зберігайте і діліться з друзями!




