
Мої постійні читачі вже знають, що я завжди пишу правду про свої страви. Якщо воно вийшло, то я сміливо раджу приготувати, а якщо невдале, то завжди про це повідомляю.
На цей раз я не буду розхвалювати рецепт, але і знецінювати теж не стану. Зараз поясню, чому 😉. Рецепт для тих, хто любить, щоб м’ясо тануло в роті 👍. Ось анітрохи не перебільшую, виходить як тушонка, розвалюється на волокна, можна губами кусати 😆.
Ось тільки не всім такий шашлик припав до смаку. Наприклад, чоловік відразу сказав, що йому звичніше їсти шашлик, який потрібно кусати і жувати 😁 і швидше за все більше не захоче готувати за таким рецептом. Мені сподобалося м’ясо, але на смак не зовсім схоже на шашлик. Тому дивіться самі, якщо любите такоє такий варіант – сміливо рекомендую!
Інгредієнти:
- Свиняча шия або лопатка – 2 кг
- Ківі – 3-4 шт.
- Сіль – 2 ч. л.
- Перець – 1 ст. л.

Приготування:
Важливу роль відіграють ківі, саме воно розщеплює волокна будь-якого м’яса.
Отже, для початку виклала в миску цибулю і ківі. Подрібнила в однорідну масу.

Свинячу шийку нарізала на шматочки і виклала в миску. Додала пюре з ківі і цибулі, посолила і поперчила за смаком.

Гарненько перемішала, затягла плівкою і прибрала в холодильник на 4-5 годин. Можна на добу, але, чим більше стоїть, тим м’якше буде м’ясо.

Насадили м’ясо на шампури і обсмажили на вугіллі, при цьому постійно перевертали, щоб м’ясо рівномірно присмажилося.

Шашлики готові, подала з томатно-кінзовим соусом. Друзі, якщо цікаво, як м’ясо на смак, спробуйте приготувати невелику порції, тоді точно зрозумієте, ваша страва чи ні.
До речі, можна приготувати в духовці 👍.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



