
#сирник “Три смаки” Саме так я назвала цю імпровізацію😄Рецепт приготування:
- 1 кг сиру кисломолочного, домашнього або магазинного
- 3 яйця
- 4 ст.л цукру
- 1 ч.л ванільного цукру
- 100 мл сметани
- 50 г масла розтопленого
- 2 ст.л крохмалю
- 2 ст.л манки
Пекти при 180″ приблизно 1год 10 хв.Готовий сирник можна полити шоколадом, але в мене не знайшовся, тому сьогодні буде так😊
Щиро дякуємо прекрасній господині, автору за чудовий рецепт – Тетяна Москаль



