350 гр. муки (я дала 250 гр. муки і 6 ст. л.крохмалю),
200 гр цукру,
18 гр. порошку до печива,
250 мл. молока. Щоб кекс був пухкий ,до тіста добре додати, крохмалю.
Закип’ятити молоко, додати мак і на малому вогні тримати 10 хв, помішувати. Усі інгредієнти змішати, крім маку .Форму для кексу змастити жиром. Вилити до форми 2/3 білого тіста , я ще поставила вишні 🍒,можна і без вишень .А решту тіста змішати з маком і виложити на біле тісто. Пекти 50 хв. при 170° . З форми виймати тоді ,коли кекс вистигне. Смакотаааа!!!Щиро дякуємо прекрасній господині, автору за чудовий рецепт – Maria Ziaia
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️