Помідори на зиму зі сливами без спецій: смачний і простий рецепт, яким я користуюсь вже кілька років підряд

Помідори на зиму зі сливами без спецій: смачний і простий рецепт, яким я користуюсь вже кілька років підряд

e2a546a3e4641be6b644786ddf4b51cc

Смаки у всіх різні. Хтось любить кислий маринад, хтось солоний, а нам дуже ще подобається маринад сливовий. Такі помідори з сливами готували в сім’ї моєї бабусі.

Для мене такі помідори — смак дитинства, тому я теж консервую томати зі сливами. Рецепт бабусин не зберігся, але я знайшла схожий за смаком і більше чверті століття ним і користуюся.

Інгредієнти:

  • Помідори і сливи — в рівній кількості по вазі
  • Вода — 1 літр
  • Цукор — 100 гр. ( 4 ст. л. )
  • Сіль — 15 гр. ( 1,5 ч. Л. )
  • Яблучний або виноградний оцет — 50 мл ( 3 ст. л. + 1 ч. Л. )

Приготування:

Помідори і сливи мию і наколюю виделкою з боку плодоніжки. Укладаю помідори з сливами в банки, рівномірно розподіливши їх по всьому об’єму банки.

1aceb38ed829ae3fcf2c3698fd56b3cc

У воді розчиняю цукор, сіль і оцет, кип’ячу розчин і заливаю ним помідори з сливами. Прикриваю банку кришкою і залишаю на 10 хвилин. Розсіл зливаю, кип’ячу і знову вливаю в банку. Після 3-ої заливки банку закручую.

ece84d7e995c2ea2df4e057723f55489

Банки прибираю під теплу “шубу” для повільного охолодження.

Якщо Вам не подобається метод триразової заливки, можна залити вміст банок киплячим розсолом і простерилізувати банки. Результат буде однаковим.

Ця заготівля без спецій. Нічого з прийнятих перців, часнику і трав не додається. Вони тут зайві. Смак сливових помідорів і помідорних слив просто чудовий!

Спробуйте приготувати. Байдужими не залишитеся.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділитися з друзями
Пляшка - рецепти українською