Показую, які заготовки я роблю з полуниці на зиму і не тільки. В мене вони є щороку на постійній основі
Опубліковано
Хоч якась користь була від спеки – полуниці не згнила. Зазвичай, тільки полуниця збирається зріти – заряджають дощі. Хочу поділитись які заготовки я роблю з цієї смачнющої ягоди.Зварила:
Полуничне варення з цілими ягодами
На 1 кг ягід 700 гр цукру.
Доводжу до кипіння, залишаю до повного остигання. Так чотири рази.Два дні готувалося.На вашу пораду протерла:
Полуниця з цукром для заморозки
На 1 кг ягід 300 гр цукру, а взагалі – за смаком.
Збила блендером, розклала у контейнери.Раніше просто морозила ягоди, які після морозилки ні про що.Якщо сподобається, то це буде мій основний спосіб заготівлі.Два піддони ягід висушила. Смачно взимку в чай додавати, чарівний аромат.В інструкції написано сушити 12 год. при 50-55°, але великі шматочки залишилися вологі, досушували.Та й коктейлі робили цього року часто, як ніколи.Божественний!Залишилося зробити варення “п’ятихвилинку”.Чи ще щось? 🤔😉🍓побачим-побачим…
Бажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️