
Сьогодні готую млинці. Це найпростіший рецепт млинців, що виходять абсолютно у всіх з першого разу. Млинці виходять неймовірно смачними, тонкими та ніжними.

Ніколи не рвуться, їх пекти одне задоволення. Добре підходять для загортання начинки. Це мій улюблений перевірений рецепт.
Інгредієнти:
- молоко – 500 мл.
- 1 яйце
- цукор – 1,5 ст.л.
- сіль – 1/2 ч.л.
- борошно – 200 р.
- олія – 2-3 ст.л.
Приготування:
Приготуємо тісто. У миску наливаємо 250 мл. молока, розбиваємо сюди 1 яйце, додаємо 1,5 столові ложки цукру та половина чайної ложки солі. Збиваємо вінчиком.

Потім всипаємо частинами 200 г борошна, все добре перемішуємо до однорідної консистенції. Щоб не було грудочок.

Залишилось влити ще 250 мл. молока, перемішати та додати 2 або 3 столові ложки олії. Знову перемішуємо, тісто для млинців готове. Воно виходить як рідкі вершки. Можна пекти млинці.

Добре розігріваємо сковороду, вперше я її змащу невеликою кількістю олії. Наливаємо тісто та розділимо по сковороді.

Намагаємося багато тіста не наливати, щоб млинці виходили тоненькими. Смажимо млинці на великому вогні з двох боків до рум’яності.

Все готується дуже швидко та не займає багато часу. Готові млинці складаємо стопочкою, можна змащувати розтопленим вершковим маслом.

Вони виходять тоненькі і дуже смачні, цей рецепт млинців я просто обожнюю. Вони завжди виходять вдалі з приголомшливим смаком.

Підписуйтесь на мій канал, ставте лайки, пишіть коментарі. Бажаю всім приємного чаювання.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



