Шаурма – ситна, соковита і, улюблена багатьма, страва, яку не обов’язково купувати, а можна з легкістю приготувати вдома. Сьогодні пропоную вам “не шкідливий” варіант шаурми, без соусу і майонезу. При цьому, страва в міру соковита і пікантна і, повірте, жирний майонез, тут зовсім не потрібен!

Для приготування знадобиться:
- ✅ Куряче філе 150 гр
- ✅ Помідори 2 шт ( 80-100 гр )
- ✅ Листя свіжого салату 20 гр ( 4 листа )
Для маринаду:
- ✅ Олія 1 ч. л
- ✅ Сіль 1 щіпка
- ✅ Суха аджика 0,5 ч. л
ДЛЯ ОМЛЕТА:
- ✅ Яйця 2 шт
- ✅ Сіль 1 щіпка
- ✅ Зелена цибуля 10 гр
- ✅ Олія 2 гр
Приготування:
Куряче філе нарізаємо на смужки. Додаємо сіль, приправу ( суха аджика ) і олія. Ми залишаємо так на 1 годину, а потім обсмажуємо на грилі ( або простій сковороді ).

Яйця збиваємо з сіллю. Додаємо зелену цибулю і обсмажуємо, постійно перемішуючи лопаткою. Виходить омлет-скрембл.

У половину листа лаваша загортаємо начинку – пару листів салату, омлет, курка і свіжі помідори. Можна додати ріпчасту цибулю, якщо ви її любите.

Злегка обсмажуємо шаурму з двох сторін до утворення хрусткої рум’яної скоринки.

Страва готова! Соковито, апетитно і не шкідливо. Готуйте на здоров’я )

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



