Найсмачніший домашній квас БЕЗ цикорію! Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його!

Найсмачніший домашній квас БЕЗ цикорію! Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його!
Найсмачніший домашній квас БЕЗ цикорію! Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його!Сьогодні у мене для вас НАЙСМАЧНІШИЙ КВАС 👍Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його! Якщо у вас вже спекотне літо, то приготуйте-впевнена вам сподобається 💗Усі – хто хоч раз його пробував – завжди просять рецепт!Рецепт перевірений – хто готував вже за моїм рецептом – відгукніться в коментарях 🙏Якщо бачите рецептик – надішліть смайлик 😘Зберігайте рецепт в закладки та підтримайте мене лайком💗

Рецепт квасу на паленім цукрові:

  • 👉 цукор 4 скл. (склянка 250 грам)
  • 👉 лимонна кислота 1 ст/л
  • 👉 сухі дріжджі 1 ст/л
  • 👉 вода 9,5 -10 л
Найсмачніший домашній квас БЕЗ цикорію! Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його!

Приготування:

Беремо сковороду, висипаємо в неї 2 склянки цукру та ставимо на середній вогонь, починаємо робити з нього карамель. Води не додаємо!Набираємо у відро 9,5 л води (максимум 10) із крана. Вода нехай буде кімнатної температури, можна трохи прохолодної, але не холодної і не гарячої! У мене відро на 12 л, у ньому зручно мішати.Висипаємо у відро 2 склянки цукру, дріжджі і лимон. кислоту. Варимо карамель до такого стану, коли вона починає піниться і запах піде. Виливаємо акуратно її у відро. Тому відро беріть більше 10 л, а то вилиється все на підлогу. Розмішуємо квас у відрі, даємо розчинитись карамелі. Це займає 30-40 хвилин. Добре перемішайте квас, щоб не було на дні цукру, що не розчинився.Розливаємо квас по пляшках і ЩІЛЬНО закручуємо! Ставимо на вулиці на сонці! Він повинен стояти під прямими променями сонця ☀️ годин 6-7 точно.На початку пляшка при натисканні м’яка, а потім надвечір стає твердою, її неможливо продавити! Квас треба робити вранці, щоб він стояв на сонці весь день. До вечора в пляшці зверху з’являється пінка – це реакція дріжджів. Квас прибираємо в холодильник на ніч і вранці п’ємо. Зберігати можна 5-6 днів точно.Квас вийде ТІЛЬКИ у сонячну погоду! Якщо у вас балкон і сонце там 2-3 години на день, то навіть і не ставте! Якщо похмуро – теж не вийде. Чекайте на сонечко і насолоджуйтесь потім смачним газованим квасом 💗Найсмачніший домашній квас БЕЗ цикорію! Простіше рецепту немає! Квас виходить газованим, в міру солодким, мій чоловік обожнює його!Хто вже готував за моїм рецептом? Напишіть , будь ласка 🙏#квас #рецепти #домашній_квас #газований-квас #літо #спека #рецепт_квасу
Пляшка - рецепти українською

Схожі рецепти

Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️