Квашені огірки на зиму як з бочки: виходять хрусткі, тверді та дуже смачні (без оцту, стерилізації та зберігаються у шафі)
Опубліковано
Квашені огірки на зиму як з бочки
Без оцту та стерилізації! Готую квашені огірки як із бочки, виходять хрусткі, міцні, в міру солоні та дуже смачні!
Жоден рік у нас не обходиться без цих чудових огірків. Взимку банку з’їдається, буквально, одна за одною! І готувати їх дуже просто, абсолютно будь-хто впорається.
Зберігаються такі огірочки у шафі при кімнатній температурі, що дуже зручно, якщо немає підвалу чи зайвого місця у холодильнику.
Інгредієнти:
На 3 баночки по 1,5 л.
огірки 3 кг.
У кожну баночку:
лист хрону
листя смородини 2 шт.
парасольки кропу 1-2 гілочки
часник 1-2 зубчики
гострий перець 5-6 кілець
суміш перців або чорний перець горошком 0,5 ч. л.
лавровий лист 2 шт.
Розсіл:
холодна сира вода 2 л.
Сіль 100 г.
Приготування:1. У чисту банку закладаємо лист хрону, листя смородини, парасольки кропу, перець горошком, лавровий лист, пластини часнику та кільця гострого чилі.2. Щільно укладаємо огірки у банку до самого верху.
Попередньо огірочки потрібно замочити у холодній воді на 3 години. Якщо їх тільки зірвали з грядки, замочувати необов’язково.
3. У каструлю наливаємо холодну сиру воду, всипаємо кам’яну сіль і перемішуємо до повного розчинення.4. Заливаємо огірки холодним розсолом, залишаючи зверху місце близько 1 см, накриваємо кришками (не закручуємо), ставимо на деко або тарілку і залишаємо на дві-три доби при кімнатній температурі.
Час “квашення” залежить від температури в приміщенні. У мене при 28-30 градусах відмінно кваситься за 2 дні. Вдень я забирала банки на балкон, а ввечері заносила на кухню. Якщо середня температура близько 25 градусів, залишайте сміливо на 3 доби.
5. Зливаємо з банок розсіл у каструлю, ставимо на вогонь і проварюємо з моменту закипання рівно 3 хвилини.За час квашення розсіл помутнішає, зверху утворюється пінка і огірки поміняють колір.6. Заливаємо гарячий розсіл назад у банки, закручуємо стерилізованими кришками, перевертаємо і залишаємо так до повного остигання. Укутувати банки не треба.Банки добре зберігаються при кімнатній температурі. А відкривати та пробувати потрібно не раніше, ніж через півтора місяці!Квашені огірки, як бочкові на зимуРецепт чудовий, огірочки виходять щільні, міцні, хрусткі і дуже смачні! Справді, від справжніх бочкових і не відрізнити! Рекомендую зробити, та побільше, інакше взимку будете жаліти!
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️