Готуємо мочені яблука з антонівки на зиму: рецепт старий перевірений роками, як в дитинстві, виходять настільки смачні і ароматні, що не можливо відірватись

Готуємо мочені яблука з антонівки на зиму: рецепт старий перевірений роками, як в дитинстві, виходять настільки смачні і ароматні, що не можливо відірватись
Мочені яблука з антонівки на зиму

Ділюсь довгоочікуваним рецептом смачних, мочених яблук за маминим рецептом, обов’язково зберігайте рецепт, перевірений не лише часом, а й кількома поколіннями нашої родини.

Для цього рецепту ми використовуємо яблука сорту «Антонівка»

Яблука призначені для мочення витримати у теплі.
Осінні сорти – кілька днів.
Зимові сорти – 2-3 тижні.

Приготування:

Яблука помити і укласти в тару.

Перекласти вашими улюбленими спеціями та травами – (насіння кмину, бабуся моя додавала житню солому, можна використовувати сушену м’яту).

Мама використовує для перекладання шарів “ельсгольцію” у нас її називають дикою м’ятою. Тара може бути будь-якою (скляні банки, бочки дерев’яні або пластикові, а також емальоване відро або каструля).

Заливка:

На 10 літрів води – 400 грам цукру та 3 ст. л. солі.

Готуємо заливку: розчин кип’ятити, охолодити, заливаємо ним яблука.

Накриваємо дерев’яним кружком і кладемо вантаж. У перші 3-4 дні яблука вбиратимуть багато вологи, тому потрібно буде доливати солодкою водою тару.

Слідкувати, щоб рівень рідини був вище дерев’яного кружка на 3-4 см.

Через 8-10 днів яблука опустити в підвал, через 40 днів вони будуть готові.

Якщо немає підвалу, тоді використовуйте скляні банки та холодильник.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділитися з друзями
Пляшка - рецепти українською