
Зараз саме пора абрикосів! Варення та компот закрили вдосталь, і ось ще з сиропом вирішила зробити кілька баночок. Коли взимку захочеться посмакувати пирогом з абрикосів, спущусь в підвал і пиріг без проблем можна вже пекти.
Абрикоси в сиропі
Інгредієнти:
- Абрикоси 3 кг
- Цукор 700 г
- Вода 2 л
- Лимонна кислота 5 гр або можна сік половинки лимона
Приготування:
Абрикоси добре помити і видалити кісточки.
Воду, цукор і лимонну кислоту перемішуємо і ставимо на невеликий вогонь. Варимо сироп.
Після того як закипить, сироп варимо ще хвилин п’ять.
Додаємо в сироп абрикоси. Абрикоси краще брати тверді.
Доводимо до кипіння і варимо їх 1 хвилину. (Не варіть довше, вони потім починають розвалюватися, а ми все таки хочемо в результаті отримати часточки абрикосів в сиропі, а не джем).
В простерилізовані банки розкладаємо абрикоси з сиропі. Приблизно трохи більше половини банки.
Сироп знову доводимо до кипіння і відразу заливаємо його в банки. Закручуємо кришками.
Банки перевертаємо. Накриваємо теплою ковдрою і залишаємо до повного охолодження.
Зберігаємо в прохолодному місці.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Якщо сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



