

Сьогодні пропоную вашій увазі рецепт перевірений роками не тільки мною, а ще моя бабуся так заготовлювала сливу на зиму. Завжди виходить смачно, а головне зберігатися буде в домашніх умовах.
Інгредієнти:
1. Слива – 1,2 кг.2. Базилік – 2 гілочки.3. Лавровий лист – 2 шт.4. Гвоздика – 6 шт.5. Духмяний перець – 6 горошин.6. Волоські горіхи – 50 гр.7. Окріп – 1 літр.8. Кориця – 1/3 ч. л.9. Цукор – 10 ст.л.10. Горілка – 2 ст. л.11. Яблучний 6% оцет – 100 мл.Приготування:
1. Сливу, краще взяти велику і жорстку, добре промиваємо проточною водою, ділимо на дві половинки і прибираємо кісточки.

2. Беремо дві банки об’ємом 1 літр кожна і заповнюємо сливою до половини.

3. Потім кладемо в банки по гілочці базиліка, лавровий лист, сушену гвоздику, запашний перець і волоські горіхи.


4. Докладаємо сливу до самого верху, наливаємо в банки окріп, накриваємо кришками і залишаємо на 15 хвилин, потім воду зливаємо в каструлю.


5. Додаємо в воду корицю, цукор, все добре перемішуємо і доводимо до кипіння.


6. У банки наливаємо горілку, яблучний 6% оцет, заливаємо киплячим маринадом, закриваємо кришками, укутуємо до повного охолодження і зберігаємо в домашніх умовах.




Спробуйте приготувати, думаю вам точно сподобається.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



