Млинці – це наша традиційна страва, яка не може набриднути. Рецепт, яким я сьогодні хочу поділитися, називається «Томлені млинчики», прямо як в стародавні часи з бабусиної печі.
Після того, як я начиняю млинці, я їх ще запікаю в духовці, додаючи до млинців вершкове масло. По шматочку – на кожен млинець. Томління в вершковому маслі надає млинцям особливий ніжний смак.
Що стосується начинки, то тут, звичайно, справа смаку. Але мої домочадці найбільше люблять млинці з сирною начинкою. Тому розповім про цей варіант приготування начинки.
Інгредієнти:
Тісто:
- молоко 300 мл.
- вода 300 мл.
- яйце 3 шт.,
- цукор 3 ч. л.
- сіль 1/2 ч. л.
- борошно 9 ст. л.
Начинка:
- сир 250 гр (12 ст. л.)
- яйце 1 шт
- цукор 3 ч. л. + 1 ч. л. на обсипання
- ванільний цукор – 1 ч. л.
- сіль 1/4 ч. л.
- вершкове масло для запікання (по шматочку на кожен млинець)
Приготування:
Підготовка тіста для млинчиків.
У чашці змішуємо інгредієнти: 3 яйця, 0,5 ч. Л. солі, 3 ч. Л. цукру.
Збиваємо яйця, сіль і цукор вінчиком, а потім додаємо 300 мл. молока. Знову все добре перемішуємо вінчиком.
Далі всипаємо 9 ст. л. борошна. Розмішуємо борошно і починаємо вливати 300 мл. води. Все добре перемішуємо. Повинна вийти однорідна маса без грудочок.
Починаємо випікати наші млинці.
Для початку добре розігріваємо млинницю і промазуємо її олією. Наливаємо тісто, пропікаємо млинець з одного боку, перевертаємо його і пропікаємо з іншого боку.
Ось так по черзі випікаємо всі млинці. Думаю, що з цією процедурою всі знайомі.
Приготуємо начинку. У миску викладаємо 250 гр. ( 12 ст. ложок ) сиру. До нього додаємо 1 сире яйце, дрібку ваніліну, 3 ч. Л. цукру, 1/4 ч. Л. солі.
Перемішуємо інгредієнти, щоб вийшла однорідна маса. Кожен млинець начиняємо сирною масою.
Далі укладаємо начинені млинці в форму для запікання, а зверху на кожен млинець кладемо по шматочку вершкового масла.
Зверху посипаємо млинці цукром. Потім накриваємо форму фольгою і відправляємо млинці в духовку на 20 хвилин томитися при температурі 170 градусів.
Далі залишається тільки викласти млинчики на тарілку, розрізати їх і подати до чаю. Немає нічого смачнішого домашніх томлених млинців, як колись в бабусі з печі.
А як вам ідея томлених млинців? Чи готуєте ви так млинці для своїх рідних, чи маєте інший цікавий і смачний рецепт?
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!