Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті – ніжне, розсипчасте і таке смачне
Опубліковано
Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті – ніжне, розсипчасте і таке смачне ❤️❤️❤️
Печиво «БАНТИКИ»
Вам знадобиться:
☘️Яйце 1 шт.,
☘️Йогурт 125 гр.,
☘️Олія 50 мл.,
☘️Цукор 100-120 гр.,
☘️Борошно 300 гр.,
☘️Ванілін
☘️Розпушувач 1 ч. л.
☘️Цедра лимона (за бажанням)
Приготування:
Яйце і йогурт перемішуємо, додаємо олію, цукор, ванілін і перемішуємо.Розпушувач змішуємо з борошном і додаємо в тісто в кілька прийомів.Тісто має вийти дуже м’яким, але не липким.Даємо тісту відпочити хвилин 10.Далі розкачуємо тісто, товщиною 5-6 мм і вирізаємо кружечки діаметром 8-9 см.Робимо надрізи і формуємо бантик.Печиво випікаємо в духовці при 180 гр. приблизно 15 хвилин (ставимо печиво в розігріту духовку).Готове печиво присипаємо цукровою пудрою.Нам смачно, нехай буде смачно і вам!
Бажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️