Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті – ніжне, розсипчасте і таке смачне

Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті – ніжне, розсипчасте і таке смачне
Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті – ніжне, розсипчасте і таке смачне ❤️❤️❤️

Печиво «БАНТИКИ»

Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачне

Вам знадобиться:

  • ☘️Яйце 1 шт.,
  • ☘️Йогурт 125 гр.,
  • ☘️Олія 50 мл.,
  • ☘️Цукор 100-120 гр.,
  • ☘️Борошно 300 гр.,
  • ☘️Ванілін
  • ☘️Розпушувач 1 ч. л.
  • ☘️Цедра лимона (за бажанням)

Приготування:

Яйце і йогурт перемішуємо, додаємо олію, цукор, ванілін і перемішуємо.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеРозпушувач змішуємо з борошном і додаємо в тісто в кілька прийомів.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеТісто має вийти дуже м’яким, але не липким.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеДаємо тісту відпочити хвилин 10.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеДалі розкачуємо тісто, товщиною 5-6 мм і вирізаємо кружечки діаметром 8-9 см.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеРобимо надрізи і формуємо бантик.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеНе втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеНе втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеНе втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеПечиво випікаємо в духовці при 180 гр. приблизно 15 хвилин (ставимо печиво в розігріту духовку).Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеГотове печиво присипаємо цукровою пудрою.Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачнеНам смачно, нехай буде смачно і вам!Не втомлююсь пекти цю смакоту! Домашнє печиво «БАНТИКИ» на йогурті - ніжне, розсипчасте і таке смачне
Бажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Пляшка - рецепти українською

Схожі рецепти

Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️