
#печериці_маринованіДоброго, мирного дня господиньки.
Хочу поділитися з вами рецептом маринованих печеричок. Їх можна використовувати для салатиків та просто смакувати.
Продукти:
- Гриби (у мене 2 кг дрібненьких) помити у холодній воді, додавши до неї 1 стл. л. лимонної кислоти і 3 ст. л. солі.
- На 1 л води
- 2 ст. л. солі
- 3 ст. л. цукру
- 1 листок лавровий
- 3-4 горошини чорного та духм’яного перцю
- 1 гвоздика, зерна гірчиці
- 100 мл оцту
Приготування:
Все змішати, довести до кипіння і всипаємо гриби у цей маринад та варимо на середньому вогні (щоб не сильно кипіло) 10-15 хв.Банки простерилізувати (хто яким способом робить). Я мию, наливаю у банку води (1/3 банки) і на 5 хв. у мікрохвильовку. Кришки обливаю кип’ятком.
Заповнити банки грибами, долити маринад по самі краї банки та закручуємо. Перевернути та під ковдру до повного остигання.
Смачного!💙💛
Автор рецепту чудова господиня – Лілія МацькоБажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



