
Смачне м’яке печиво яблучне. Відмінний рецепт – дуже просто готується і з простих продуктів. Великий плюс, що це яблучне печиво без яєць, молока, вершкового масла, тобто воно пісне, тому його можна навіть у піст. Рекомендую приготувати та скуштувати це м’яке пісне печиво з яблук, впевнена вам сподобається.
ІНГРЕДІЄНТИ:
- Яблука – 250 г (в очищеному вигляді)
- Манна крупа – 100 г
- Борошно – 130 г
- Цукор – 60 г
- Олія – 50 мл
- Розпушувач – 1 ч.л.
- Родзинки – 50 г
- Дрібка солі
Як приготувати пісне яблучне печиво:
Очистити яблука від шкірки, серцевини та хвостиків. Натерти на великій тертці.
Додати сіль, цукор та манну крупу. Ретельно перемішати.
Далі додати олію, ще раз перемішати і залишити так на 20-30 хвилин, щоб манка трохи набрякла.
Родзинки залити гарячою водою, дати постояти хвилин 10-15. Після цього воду злити, а родзинки обсушити паперовим рушником.
Через 30 хвилин до тіста додати борошно з розпушувачем. Додати в два заходи, щоразу добре перемішуючи.
І в останню чергу додати родзинки. Ще раз добре перемішати, щоб родзинки рівномірно розподілилися по тісту.
Тісто виходить в’язке і досить липке – так і має бути.
Викласти тісто на лист пергаменту, який заздалегідь застелили на деко. Змастити ложку або лопатку олією і розподілити тісто по пергаменту.
У мене виходить розподілити тісто у формі прямокутника, товщиною приблизно 1 см. Відправити так випікатися в духовку, розігріту до 180 градусів на 25-30 хвилин.
Готовому коржу дати трохи охолонути і після цього порізати на порційні квадрати. За бажанням прикрасити цукровою пудрою.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



