Готую черговий смаколик на зиму! Соус “Паприкаш” за перевіреним рецептом моєї куми! Такого смачного я ще не їла!
Опубліковано
Соус “Паприкаш”
Рецепт:
📌2 кг. солодкий болгарський перець,
📌200-250 г. пекучий перець,
📌0,5 кг. цукор,
📌0,5 л. оцет,
📌1 ст.л. повна сіль.
Перець перекрутити на мясорубку, заправити і варити 30 хвилин на середньому вогні, без кришки.Перебити блендером і ще проварити на малому вогні 30 хвилин.Розлити в стерилізовані баночки і закрутити стерилізованими кришками!Усім смачного!Залишайте свої думки в коментарях! Ваші коментарі і відгуки, це велика для мене підтримка та подяка за мою працю. Смачного!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️