
Давайте приготуємо пиріжки та піцу на шикарному миттєвому дріжджовому тісті, що не пахне дріжджами! Все дуже просто замісили тісто, дали відпочити 5 хвилин і можна ліпити пиріжки.
Інгредієнти:
Заварне тісто:
- 450-500 г борошна
- 150 мл теплої води
- 150 мл окропу
- 1 ст. л. цукру
- 1 ч. л. солі
- 18 г живих дріжджів
Начинка для пиріжків:
- 4 яйця
- 150 г м’якого сиру будь-якого
- зелень
Пиріжки та піцу можна готувати і з будь-якою іншою начинкою!
Приготування:
У миску відправляємо 1 ст. л. цукру, вливаємо 150 мл теплої води, додаємо 18 г живих дріжджів, розмішуємо, щоб цукор і дріжджі розчинилися.

У миску просіюємо 450 г борошна, додаємо 1 ч. л. під ніж солі, вливаємо 60 мл олії, розмішуємо, робимо заглиблення та вливаємо дріжджову суміш, замішуємо тісто.

Борошно увібрало всю рідину, вливаємо 150 мл окропу і продовжуємо замішувати тісто.
Тісто виходить дуже м’яким і липне до рук. Для зручності перекладаємо тісто на стіл, посипаний борошном і продовжуємо вимішувати тісто ще 5 хвилин, потім тісто відбиваємо об стіл.

Тісто в процесі замісу стає гладким, м’яким і шовковистим і зовсім не липне до рук. У процесі замісу я додала ще 30 г борошна.

Тісто я розділила на дві рівні частини. Одну частину тіста залишила для піци, а другу частину – поділила на вісім маленьких кульок. Кожну кульку підкачуємо, потім накриваємо плівкою та даємо відпочити заготовкам 5 хвилин.
За цей час тісто трохи піднялося. Стіл злегка змащуємо олією, кладемо кульку тіста і руками розтягуємо в коржик. На середину кожного коржика кладемо начинку, у мене сьогодні пиріжки з яйцем, сиром і зеленою цибулею, все посолила і поперчила на смак і начинка готова. Формуємо пиріжки, і даємо відстоятись 5 хвилин.

На сковороду з добре розігрітою олією викладаємо пиріжки і смажимо з двох сторін до рум’яності.
Готові пиріжки знімаємо на тарілку застелену паперовим рушником, щоб пішла зайва олія.
Пиріжки виходять дуже апетитними і смачними, і зовсім не пахнуть дріжджами, що важливо. Просто та смачно.

Із іншої частини тіста я приготувала піцу. Тісто укладаємо на лист і розтягуємо в коло, залишаючи по краях борти.
Для соусу беремо 2 ст. л. сметани, 1 ст. л. томатної пасти, солимо, перчимо до смаку, розмішуємо і змащуємо зверху заготовку.
Потім викладаємо зверху нарізану ковбасу та сир і ставимо у розігріту до 200 градусів духовку на 15-20 хвилин.

Соковита, ароматна піца готова!
Смачного! Смачно, просто і без зайвого клопоту! Рецепт тіста заслуговує на увагу, готуйте і радуйте своїх рідних і близьких смачною домашньою випічкою!



