
ТОРТ «ОРЕО» Будь ласка, поставте ➕ у коментарі, якщо додаєте рецепт до закладок.
ІНГРЕДІЄНТИ:
🔸Для бісквіту:
- ✅Борошно – 120 гр.
- ✅Яйця – 70 гр.
- ✅Цукор – 120 гр.
- ✅Кефір – 145 гр.
- ✅Молоко – 95 гр.
- ✅Олія – 55 гр.
- ✅Какао – 40 гр.
- ✅Сіль – щіпка
- ✅Соду – 5 гр.
- ✅Розпушувач – 2,5 гр.
🔸Для чізкейку:
- ✅М’який сир – 450 гр.
- ✅Цукрова пудра – 100 гр.
- ✅Яйця – 1 шт.
- ✅Жовток – 1 шт.
- ✅Вершки 33% – 100 гр.
- ✅Ванільний екстракт
- ✅Печиво ОРЕО – 9 шт.
🔸Для крему:
- ✅М’який сир – 330 гр.
- ✅Вершки 33% – 190 гр.
- ✅Цукрова пудра – 75 гр.
- ✅Печиво ОРЕО – 6 шт.
🔸Для ганаша:
- ✅Шоколад – 200 гр.
- ✅Вершки 33% – 100 гр.
- ✅Вершкове масло – 75 гр.
На форму 20 см
ПРИГОТУВАННЯ:
1) Приготуємо бісквіт. Змішати в міксері на низькій швидкості молоко, кефір, яйця, цукор, олію.
2) Просіяти в борошно какао, соду, розпушувач, сіль.
З’єднати з рідкими інгредієнтами та перемішати вінчиком до однорідної маси.
3) Вилити тісто у форму і випікати при 180 градусах 30 хвилин. Перевіряти зубочисткою.
Бісквіт остудити, вийняти із форми, завернути в плівку і відправити на ніч в холодильник.
4) Приготуємо чізкейк. Сир з’єднати з пудрою і перемішати до однорідності. Додати яйця, вершки та кілька крапель екстракту.
5) Перемішати масу до гладкості. Сирну масу вилити в кільце і хаотично розкласти поламане печиво на шматочки, вдавлюючи його всередину.
6) Випікати при 120 градусах близько години, на водяній бані.
Охолоджуємо чізкейк у духовці та ставимо на ніч у холодильник.
7) Приготуємо крем. Зробити крем чіз із сиру, вершків та пудри. Окремо подрібнити в крихту печиво (без білої начинки) та з’єднати його з чізом у міксері на невеликій швидкості до повного поєднання.
Приготуємо ганаш. Шоколаду тут багато для такої кількості вершків, тому топимо його на водяній бані або імпульсно в мікрохвильовій печі.
9) Доводимо до кипіння, але не кип’ятимо вершки. З’єднуємо вершки та шоколад, повинна вийде глянцева та однорідна суміш.
10) Охолоджуємо до 40 градусів і додаємо вершкове масло кімнатної температури. Відправляємо ганаш у холодильник до повного охолодження та загустіння. Прикрашаємо тортик за бажанням!




