Виходять м’якенькі, ароматні і дуже смачні. За Вашим смаком можна використовувати будь-яке інше повидло або джем.

СПИСОК ПОТРІБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ:
Для тіста:
- 750 грам борошна (+100 гр додатково для замісу тіста);
- 360 мл молока 2,5%;
- 230 грам сиру;
- 1 яйце;
- 1 жовток;
- 11 грам швидкодіючих дріжджів;
- 70 грам вершкового масла 82,5%;
- 1 ст. л. згущеного молока;
- 120 грам цукру(з них 20 гр в опару);
- 4 грам солі.
Для начинки:
- 400 грам кизилового повидла (або будь-якого на смак).
Додатково:
- молоко для змазування заготовок;
- вершкове масло для змазування готових булочок.
Приготування:
- Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури.
- Сир розім’яти виделкою, додати до нього яйце, жовток, сіль, 100 гр цукру, 1 ст. л. згущеного молока, добре перемішати.
- Підігріти молоко до 38-40 гр. 170 гр молока додати до сирної маси, в інших 170 гр теплого молока розвести дріжджі і 20 гр цукру, залишити на 10-15 хв для «активації».
- Тим часом розтопити вершкове масло і в окрему миску просіяти 750 гр борошна.
- Опару, що підійшла і розтоплене тепле вершкове масло додати до сирної маси і добре перемішати.
- Рідку масу додати до просіяного борошна і замісити трохи липке тісто, добре і ретельно вимішуючи. Можна скористатися тістомісом, або міксером з насадкою «гак». Я вимішувала в міксері хв 5.
- Тісто добре відстає від насадки, але липне до рук. Просіяти 100 гр борошна на стіл і продовжити заміс руками на столі.
- Сформувати кулю з тіста, помістити в глибоку ємність, накрити харчовою плівкою поставити на 1 год 15 хв в теплому місці без протягів. Через 1 год 15 хв тісто збільшилося вдвічі. Тісто дуже ніжне і повітряне.
- У мене вийшло 1660 гр, я поділила на дві рівні частини, поки працювала з першою-другу накрила харчовою плівкою. Розкачати пласт тіста, умовно 40 см шириною і 50 в довжину (для розкочування використовувати трохи борошна.
- Змастити рівним шаром повидла або джему, скласти одну частину тіста на іншу і розрізати на 10 горизонтальних смужок.
- Скрутити кожну, сформувати “кільце”, заготовки розмістити на силіконовому килимку, накрити плівкою і залишити на 10-15 хв для вистоювання.
- Другу частину тіста я сформувала інакше. Для цього використовувала вогнетривку форму, змащену олією.
- Необхідно розкачати пласт тіста, також змастити повидлом, скрутити рулетом і розрізати гострим ножем на 8-10 шматочків.
- Розташувати заготовки у формі за типом “Сіннабон”, накрити плівкою і залишити на 15 хв для вистоювання. Змастити булочки молоком і випікати в заздалегідь розігрітій до 170 гр духовці до золотистого кольору
- Періодично перевіряйте готовність, булочки швидко зарум’янюються. Змастити готові і гарячі булочки вершковим розтопленим маслом.
Смачного Вам!



