Пиріг “Літня пора” на основі пісочного тіста з легким заварним кремом із сметани, ягодами і меренгою – все випікається разом, а приготування не важке
Опубліковано
Тісто ”Літня пора ” на основі пісочного тіста з легким заварним кремом із сметани, полуницями і меренгою. Все випікається разом, а приготування не важке.
Інгредієнти:
На деко 20*35 см
Для тіста:
Борошно – 400 г,
щіп.солі
Розпушувач – 10 г
Цукор – 90 г
Яєчні жовтки – 5
Вершкове масло – 120 г
Сметана – 100 г
Для крему:
Молоко – 600 мл
Сметана – 400 г
Цукор – 150 г ( або дивіться за смаком)
Ван.цукор – 20 г
Яйце – 1
Кукурудзяний крохмаль – 70 г
Для безе:
Яєчні білки – 5,щіп.солі
Лимонний сік – 1 ч.л.
Цукор – 200 г
Пудинг зі смаком полуниці – 1 упаковка, або можна взяти кисіль
Додатково:
Полуниця – приб 400 г
Полуницю чистимо, миємо і нарізаємо. ( як бажаєте)
Приготування:
Продукти рекомендую щоб були кімнатної температури!
До яєчних жовтків додамо сіль і починаємо збивати. Додамо цукор і збиваємо до пишності. ( аж поки цукор повністю розтопиться).Додамо вер. масло і збиваємо до однорідного стану. Додамо сметану і перемішуємо.Порціями додамо просіяне борошно з розпушувачем. Вимішуємо тісто спочатку лопаткою, а потім руками. Маємо дістати м’яке ,еластичне тісто.Ділимо готове тісто на дві частини( одну більшу- для основи . І одну меншу-для вверху)Ставимо у холодильник на 1 годину. У цей час приготуємо заварний крем:До яйця додамо цукор, крохмаль і трішки сметани і перемішуємо до однорідного стану. Додамо решту сметани, молоко, перемішуємо і ставимо на вогонь. Варимо до загустіння. Додамо ван. цукор. Даємо охолонути до теплого стану.Вибираємо з холодильника більшу частину тіста і ставимо у деко прострелене пергаментом. Руками формуємо пласт роблячи при цьому бортики. Поки можемо так залишити і почати приготувати меренгу. Білки із сіллю почнемо збивати додаючи порціями цукор. Збиваємо до твердих піків . Коли збили додамо пудинг і на маленьких обертах міхера збиваємо до однорідності.Повертаємось до тіста. На тісто виливаємо заварний сметанний крем( до речі дуже смачний). Викладуємо полуниці, вдавлюючи при цьому в крем. ( може спокійно добре занурити у крем). Викладуємо меренгу і розрівнюємо. Вибираємо меншу частину тіста із холодильника і робимо шматочки . Намагаємося накрити меренгу так ,щоб повністю була закрита( або просто можна заморозити меншу частину тіста і натерти на меренгу)Випікаємо у розігрітій духовці при 175-180 градусів приб. 45 хв. ( слідкуємо щоб все тісто спеклося).Автор – Erika Oszuszki
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️