Простенький десерт без випічки “Сніговий пух” із звичайнісіньких продуктів: ароматно, ніжно і дуже смачно
Опубліковано
Десерт без випічки “Сніговий пух”
Я готую цей десерт на новорічні свята, коли нема зайвого часу і хочеться чогось легкого після ситного застілля. Також важливо, що всі продукти доступні і їх легко знайти в магазині.
Виходить незвичайно та смачно!
Інгредієнти:
На форма 25*11 см
Пісочне печиво будь-яке за бажанням
Лимонне желе 1 п (90 г)
Вода 200 мл
Сметана (20-25%) 350 г
Сир без крупинок (жирний) 200 г
Цукрова пудра 2 ст. л.
Ванільний цукор 1 п (10 г)
Посипання:
Вершкове масло 20 г
Цукор 20 г
Кокосова стружка 40 г
Приготування:
Для початку 1 пакетик лимонного желе або іншого на смак (90 г) заливаємо гарячою кип’яченою водою 200 мл. Перемішуємо до розчинення крупинок. Відкладаємо, щоб желе охололо.Тим часом 200 г сиру подрібнюємо занурювальним блендером на однорідну пастоподібну консистенцію.До 350 г жирної сметани (25 %) додаємо 2 ст. л. цукрової пудри (30-50) г та 1 п (10 г) ванільного цукру. Перемішуємо ложкою. До сметани додаємо сир і перемішуємо.До сметани з сиром додаємо невеликими порціями лимонне желе, яке охололо до кімнатної температури. Основа десерту виходить рідкою.Форму для кексу розміром 25*11 см застилаємо харчовою плівкою. На дно форми викладаємо печиво. Поверх печива виливаємо підготовлене желе. Форму накриваємо харчовою плівкою. Ставимо десерт у холодильник на 1 годину.Для посипання в сковороду кладемо 20 г вершкового масла, додаємо 20 г цукру і 40 г кокосової стружки. Продукти перемішуємо та смажимо на невеликому вогні до легкої золотистості. Готову посипку остудити до кімнатної температури.Через 1 годину десерт дістаємо із холодильника. Він трохи застиг і верхній шар залишився рідким. Так і потрібно, посипання не обсипатиметься під час нарізки. Прикрашаємо десерт посипанням. Форму накриваємо харчовою плівкою. Ставимо десерт у холодильник до повного застигання на 2-3 години.Ось як виглядає готовий десерт. Розрізаємо на шматочки. Десерт форму тримає, але водночас він дуже ніжний. Також у десерту легкий лимонний відтінок.Десерт у міру солодкий, не нудкий з легкою лимонною ноткою. Посипання добре поєднується з іншими продуктами. Виходить дуже смачно!
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️