Пропоную Вам сьогодні рецепт цукрових булочок «Як в дитинстві у бабусі». М’які, повітряні, хрусткі зовні і смачні дуже, а готуються просто!

Інгредієнти:
- Борошно пшеничне – 650 грам
- Дріжджі сухі – 10 грам
- Ванілін – 8 грам
- Сіль – 1 чайна ложка
- Цукор – 80 грам
- Яйця курячі – 2 штуки
- Олія – 80 мілілітрів
- Тепле молоко – 150 мілілітрів
- Тепла вода – 150 мілілітрів
- Вершкове масло + цукор
- Яєчний жовток + трохи молока – для змащування
Приготування:
У чашу висипаємо борошно, дріжджі, ванілін, сіль, цукор і перемішуємо.

Вбиваємо яйця, наливаємо олію і перемішуємо.

Наливаємо тепле молоко, теплу воду і перемішуємо, замісивши тісто. Ми залишаємо під харчовою плівкою на 40-50 хвилин.

Скачуємо тісто в ковбаску і нарізаємо на невеликі шматочки ( 12 штук ). Шматочки скачуємо в кульки і залишаємо під рушником.

Кожну кульку розгортаємо в квадрат. Змащуємо розтопленим вершковим маслом і посипаємо цукром.

Загортаємо в рулетик ( цукром всередину ) і складаємо «книжечкою» на місці згину робимо розріз і розгортаємо.

Кладемо плюшки на деко, застрелене папером для випічки і змащуємо яєчним жовтком, змішаним з молоком. Відправляємо в розігріту до 180 градусів духовку – на 20 хвилин.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



