
Хрумка і ароматна закуска або гарнір! Готується просто-просто, а смак виходить чудовий! Близькі просять, щоб робила більше баночок з цією смакотою!
Інгредієнти:
На 2 баночки по 720 мл.
- Цвітна капуста – 1 качан
- Солодкий перець – 2 шт.
- Часник – 4 зубчики
- Лавровий лист – 4 шт.
- Гострий перець – 4 кільця
- Цукор – 2 ст. ложки
- Сіль – 1 ст. ложка
- Оцет 9% – 1 ст. ложка
Приготування:
Цвітну капусту добре промиваємо та розбираємо на суцвіття.

Солодкий перець нарізаємо на смужки.

Наперед стерилізуємо банки.
У кожну закладаємо: лавровий листок 2 шт., гострий перець кільцями 2 шт., пару зубчиків часнику розрізаних навпіл.
Викладаємо капусту, чергуючи із солодким перцем. Робимо якомога щільніше.

Заливаємо банки окропом до самого верху, накриваємо кришками і залишаємо на 15 хвилин.

Через 20 хвилин зливаємо воду з банок у каструлю. Додаємо сіль, цукор, перемішуємо.
Вливаємо 100 мл. води, ставимо на вогонь та доводимо до кипіння.
З моменту закипання варимо рівно 3 хвилини і додаємо оцет, перемішуємо, варимо ще 30 секунд і знімаємо з вогню.
Заливаємо баночки отриманим маринадом і щільно закручуємо кришками.

Перевертаємо, обгортаємо в рушник і даємо повністю охолонути.
Друзі, ця хрумка капуста дуже смачна! Відкриваєш взимку баночку і насолоджуєшся! Пробуйте, я не маю сумніву, що вам сподобається цей простий спосіб!
Навіть якщо не любите цвітну капусту, то з’їсте із задоволенням! А якщо любите – тут і говорити нічого – це дуже смачно! Відкриваєте взимку, викладете в салатник, посипте подрібненим часником і заправте соняшниковою або оливковою олією, мммм, це так смачно, як гриби, спробуйте!
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Якщо сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за поширення рецепту!



