
#випічка #торт
Привіт група!❤🖐
Мій торт 🌸 ” В Е С Н Я Н К А”🌸
Легкий , смачний тортик, розкажу, як робила.

Рецепт:
Сирний шар:
- – 750 гр кисломолочного сиру
- – 3 яйця
- – 3 стол.ложки цукру,дрібка солі
- – 1 чайн.ложка ванільного цукру
- – 1 стол.ложка крохмалю
- – 3 стол.ложки сметани
Збити блендером і перелити в форму змащену маслом для запікання.180° 45 хв до готовності( дивитесь по своїй духовці)
Бісквітний шар:
- – 6 яєць
- – 1 стакан цукру ,дрібка солі
- – 1 стакан борошна
- – 1 чайн.ложка розпушувача
- – 50 мл олії
Випікала 180° 35 хв

Заварний крем:
- – 2 яйця
- – 1 стакан цукру
- – 1 стакан молока
- – 2 стол.ложки борошна
- – 100 гр вершкового масла
Складаємо торт( бісквітний шар+заварний крем+варення смородини+сирний шар+крем+ варення+бісквітний шар)



Зверху полила глазурью. На ніч в холодильник. Але до чаю відрізала…
Смакота і красота!❤🖐

Автор неймовірного рецепта – Ксюша Девятникова
Бажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



