
Мені дуже сподобався сир та навіть чоловік, який не їсть Адигейський сир, мій домашній їв із задоволенням. І так, з нього виходять чудові вареники!
ІНГРЕДІЄНТИ:
- 3 л молока
- 600 г сметани
- 9 яєць
- 20 г солі
ПРИГОТУВАННЯ:
1. Молоко поставити на вогонь та довести до 70-80 градусів.
2. Поки молоко нагрівається збити до об’єднання сметану, яйця та сіль.
3. Коли побачите, що над молоком починає з’являтися пара, значить воно нагрілося, вливайте яєчно-сметанную суміш.
4. Продовжуйте нагрівати молоко з яйцями та сметаною, доки не з’являться пластівці. При цьому мішайте суміш, особливо на дні каструлі.

5. Коли з’являться пластівці (див. фото), перекладіть їх у ємність.

Я використовувала друшляк застелений тканиною для сиру, але думаю, що можна і без тканини, тоді сир буде з таким красивим малюнком.
6. Залиште на 3-4 години щоб стекла зайва рідина. Я робила невеликий прес, щоб краще стекла рідина – накрила тарілкою по діаметру дуршлагу і поставила невелику вагу.
7. Після того, як сир охолоне, заберіть на пару годин у холодильник.
Приємно приготування і смачного Вам мої дорогі!



